Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerESP Denetleyicisi

Yüksek Voltajlı İzolasyon ESP Destek İzolatörü Yuvarlak Tüp Tipi T515-2 T515-4

• Yüksek Voltajlı İzolasyon ESP Destek İzolatörü Yuvarlak Tüp Tipi T515-2 T515-4
  • Yüksek Voltajlı İzolasyon ESP Destek İzolatörü Yuvarlak Tüp Tipi T515-2 T515-4
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: CHINA
Marka adı: Insulator
Model numarası: DY IDY T515 - 4
İletişim
Detaylı ürün tanımı
için kullanın: yüksek gerilim yalıtımı Ürün Adı: ESP İzolatörü
Giriş Voltajı: 110V-240V Türü: Yuvarlak Boru
DC gerilimi: 72KV ~ 100KV Boyut: 500*455*315
Yalıtım gerilimi: 72-100kv
Vurgulamak:

Yüksek Voltajlı İzolasyon ESP Destek İzolatörü

,

Yuvarlak boru ESP Destek yalıtıcısı

Titreme mühürleyici kolye (katot) TB40006-3
Titreşme mühürleyici kabuk (anot) TB40007-1
Çelik şerit kilidi grubu (katot) TB40006.2
Çelik şerit kilidi grubu (anod) TB40007.1

Ürün Tanımı:

ESP Izolatörü - Yüksek Voltajlı Izolasyon için En İyi Çözüm
Ürün Genel Görünümü

ESP İzolatörü, çeşitli endüstriyel uygulamalar için yüksek voltajlı yalıtım sağlamak için tasarlanmış devrimci bir üründür.Özellikle JB/T5909 tarafından belirlenen standartları karşılamak için tasarlanmıştır..1 endüstri standardı, yüksek voltajlı yalıtım gerektiren endüstriler için seçkin bir çözüm haline getiriyor.ESP İzolatörü, yüksek gerilimli tüm izolasyon ihtiyaçları için mükemmel bir seçimdir..

Temel Özellikler
  • Kullan:Endüstriyel Uygulamalar için Yüksek Voltajlı Izolasyon Sağlayın
  • Standart:JB/T5909.1 endüstri standardına uygun
  • DC Voltajı:72KV ~ 100KV
  • İzolasyon Voltajı:72-100KV
  • Ürün Adı:ESP izolatörü
Ürün Ayrıntıları

ESP izolatörü, üstün performans ve güvenilirliği sağlamak için gelişmiş teknoloji ve bileşenlerle donatılmıştır.

• AVC-1:AVC-1 (Automatic Voltage Control) sistemi yalıtım voltajının istikrarlı ve hassas bir şekilde kontrol edilmesini sağlar.
  • AZD-CY:AZD-CY (Automatic Zero Drift Correction) sistemi, yalıtım voltajında herhangi bir sürüklenmeyi ortadan kaldırır ve her zaman doğru okumaları sağlar.
  • MZD-XK:MZD-XK (Mikroprosesör Bölge Görüntüleyici) sistemi, her bölgenin yalıtım voltajını gösterir ve kolay izleme ve sorun gidermeyi sağlar.
  • MZD-HX:MZD-HX (Yüksek Voltaj Ekranı) sistemi, sistemin tam bir genel görünümünü sağlayan genel yalıtım voltajını gösterir.
  • Islak Elektrostatik Yağmurlu Transformör:ESP İzolatörü, verimli ve güvenilir bir işleyişi sağlayan yüksek kaliteli bir ıslak elektrostatik çökeltme transformatörü ile donatılmıştır.
  • Güç kontrol dolabı:Güç kontrol dolabı tüm gerekli bileşenleri barındırır ve ESP izolatörü için merkezi bir kontrol sağlar.
Sonuçlar

ESP izolatörü yüksek voltajlı yalıtım için en iyi çözümdür.ve üstün performansı, endüstriyel uygulamalar için tercih edilmektedir.ESP İzolatörü, kilit özellikleri ve bileşenleriyle, endüstriyel operasyonlarınızın güvenliğini ve istikrarını sağlayan verimli ve güvenilir yalıtım sağlar.

Özellikleri:

• Elektrostatik yağdırıcı için yüksek voltajlı mikro bilgisayar akıllı denetleyici
  • Elektrostatik Yağış için Akıllı Yüksek ve Düşük Voltajlı Entegre Kontrol Ekipmanı
  • Güç kontrol dolabı
  • Yüksek voltaj kontrolü
  • Enerji tasarrufu
  • Uzun kullanım süresi
  • Tip: Yuvarlak tüp
  • İzolasyon voltajı: 72-100kV
  • Malzeme: Keramik 50
  • DC voltajı: 72kV~100kV

Teknik parametreler:

Teknik parametreler Değer
Ürün Adı ESP izolatörü
Malzeme Seramik 50
Kullan Yüksek Voltaj İzolasyonu
İzolasyon Voltajı 72-100kV
Sıcaklık 250 °C
Türü Yuvarlak tüp
Boyut 500*455*315
DC Voltajı 72kV ~ 100kV
Standart JB/T5909.1
Anahtar Kelime Açıklama
DN2001 ESP yalıtıcısının parça numarası
Güç Kontrol Kabineti ESP sistemlerinde güç kontrolü ve yönetimi için kullanılan ekipman
MCV196 Güç kontrol dolabının parça numarası
50kW Güç kontrol dolabının çıkış gücü

Uygulamalar:

İzolatör ESP denetleyicisi - Yüksek Voltajlı İzolasyon Çözümü

Marka adı: yalıtıcı
Model Numarası: DY IDY T515 - 4
Doğum yeri: ÇIN
Büyüklüğü: 500*455*315
Malzeme: Keramik 50
Giriş Voltajı: 110V-240V
Kullanımı: Yüksek Voltajlı yalıtım
Yüksek voltajlı yalıtımla başa çıkmak için güvenilir ve verimli bir çözüm arıyorsanız, yalıtım ESP denetleyicisi mükemmel bir seçimdir.İzolatör en yüksek kalite standartlarını karşılayan en iyi elektrostatik yağdırıcı ekipman geliştirdi.

Uygulama

İzolatör ESP denetleyicisi, yüksek voltajlı yalıtım amaçlı çeşitli endüstriyel ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Elektrostatik yağdırıcıların kontrol edilmesi ve yönetilmesi gerektiği diğer endüstriler.

Özellikleri
  • Etkili ve etkili yalıtım kontrolü için ıslak elektrostatik yağdırıcı transformatör
  • Kesin ve doğru voltaj kontrolü için AVC-1 teknolojisi
  • İzolasyon seviyelerinin sürekli izlenmesi ve ayarlanması için AZD-CY sistemi
  • Gerçek zamanlı veri izleme ve analizi için MZD-XK denetleyici
  • MZD-HX arayüzü kolay ve kullanıcı dostu bir işletim için
  • Uzaktan kumanda ve yönetim için MZD-SP yazılımı
Senaryo

Bir elektrik santralinin yöneticisi olduğunuzu düşünün.Tesisiniz yakın zamanda tesislerini yükseltti ve yeni elektrostatik yağdırıcılar yerleştirdiBununla birlikte, yalıtım seviyeleri ile ilgili sorunlarla karşı karşıyasınız ve bu da yağdırıcıların verimliliğini ve performansını etkiliyor.
DY IDY T515 - 4 modelini fabrikanıza yükleyebilir ve yalıtım seviyelerini kontrol etmek ve yönetmek için kullanabilirsiniz.AVC-1 gibi gelişmiş özellikleri ile, AZD-CY, MZD-XK, MZD-HX ve MZD-SP, en uygun yalıtım seviyelerini korumak için voltajı kolayca izleyebilir ve ayarlayabilir, bu da yağmurlayıcıların sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlar.

Sonuçlar

İzolatör ESP Denetleyicisi yüksek gerilimli yalıtım yönetimi için yüksek kaliteli, güvenilir ve verimli bir çözümdür.Çeşitli endüstriyel uygulamalar için uygundurİzolasyon sorunlarının ekipmanınızın performansını etkilemesine izin vermeyin, en iyi sonuçlar için İzolatör ESP Denetleyicisini seçin.

Ambalaj ve Nakliye:

ESP denetleyici için ambalaj ve nakliye

Ürününüzün güvenli ve kusursuz durumda ulaşmasını sağlamak için, ambalaj ve nakliye işlemimizi dikkatlice tasarladık.

Paketleme

ESP Kontrolörümüz, ürünü nakliye sırasında herhangi bir hasardan korumak için içinde köpükle kaplanmış sağlam ve dayanıklı bir karton kutuya paketlenmiştir.Kutu ayrıca kazara açılmasını önlemek için yüksek kaliteli bantla mühürlenmiştir.
Kutunun içinde, ESP Kontrolörü birimi, bir güç adaptörü ve bir kullanıcı kılavuzu bulacaksınız.

Denizcilik

ESP Kontrolörümüz için dünya çapında nakliye sunuyoruz. Ürünlerimiz DHL, FedEx ve UPS gibi güvenilir ve güvenilir taşıyıcılar aracılığıyla gönderilmektedir. Tahmini teslimat süresi konumunuza bağlı olacaktır,Ama siparişinizin mümkün olduğunca çabuk gelmesini sağlamaya çalışıyoruz..
Nakliye sürecinde, paketinizin dikkatle ele alınmasını ve güvenli bir şekilde varış noktasına ulaşmasını sağlamak için onu yakından izleriz.Siparişinizin ilerlemesini kolayca takip edebilmeniz için bir takip numarası da sağlıyoruz..
Paketinizle ilgili herhangi bir sorun veya endişeniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. En iyi müşteri hizmetini sunmaya ve herhangi bir sorunu çözmek için elimizden geleni yapmaya kararlıyız.
ESP Kontrolörümüzü seçtiğiniz için teşekkür ederiz! Ürününüzden hoşlanmanızı ve sorunsuz bir nakliye deneyimine sahip olmanızı umuyoruz.

İletişim bilgileri
Hontai Machinery and equipment (HK) Co. ltd

İlgili kişi: Ms. Biona

Tel: 86-755-82861683

Faks: 86-755-83989939

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler